Vezirköprü Hastane İhalesi Ertelendi

Vezirköprü Hastane İhalesi Ertelendi

AK Parti Samsun Milletvekili adayları ilçe parti binasında partililerle bir araya geldi. Tanıtım konuşmalarının ardından çeşitli açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Ahmet Demircan; “Hastane İhalesi Haziran Ayına ertelendi.” dedi.Sağlık Bakanı Ahmet Demircan parti binasında yaptığı açıklamanın devamında; “Türkiye ne zaman ki içerden terör belasının başını ezmeye başladı. Bu sefer dışarıdan bastırmaya çalıştılar.” Dedi.
Seçime ilişkin açıklamalarda da bulunan Demircan; “24 Haziran’da ilk mührü Cumhurbaşkanımızı seçmek için basacağız. İkinci mührü ise yine Cumhurbaşkanımızın elinin güçlü olması için, yasama elinin güçlü olması için Ak Parti’ye basacağız. Aksi durumda Cumhurbaşkanımızın kanunları ve yasaları çıkarmada güçsüz bırakmış oluruz.” İfadelerini kullandı.
Vezirköprü’lü 6.sıra Milletvekili adayı Bekir Keleş’in konuşması sırasında “En Büyük Vekil Bizim Vekil” tezahüratları atan partililerin tezahüratları sonrasında konuşan Keleş; “Vezirköprü büyük bir ilçe ve Sadrazamlar şehri. Bize açılan bu yolda inşallah hizmet etmeye devam edeceğiz. Öncelikle Cumhurbaşkanımızı yönetime seçeceğiz ve en az 400 milletvekili alarak Türkiye’nin önünü açacağız.” Dedi.
Toplantıya, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Ak Parti Samsun Milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Ak Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Ak Parti Samsun Milletvekili adayları Yusuf Ziya Yılmaz, Bekir Keleş, Elif Coşkun Bilgin, Caner Göktepe, Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve çok sayıda partili katıldı.

Kaynak : Vatandaş Gazetesi